זכויות של עובד

נושאים נוספים:

היחסים בין העובד לבין המעביד לא תמיד זורמים על מי מנוחות. למרות החוקים הברורים ודיני העבודה אשר מחייבים את שני הצדדים. משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות מציעים את השירות והליווי המשפטיים במקרים של חילוקי דעות או סכסוכים בענייני עבודה.

כמו בכל מדינה מתוקנת, כך גם בישראל, ישנה שורה ארוכה של חוקים אשר נועדו לעגן את יחסי הכוחות בין העובדים לבין המעסיקים. אלו תורמים גם לעובדים וגם למעסיקים כאשר חוקים אלו מסדירים את כל הנושאים הרלוונטיים על מנת שלא ייווצר מצב אשר בו איש הישר בעיניו יעשה. אך למרות הדברים הברורים, עדיין מתגלעים מידי פעם חילוקי דעות אשר גורמים לחיכוכים וויכוחים בין העובד למעסיק. כאן נכנס עורך הדין לענייני עבודה לתמונה.

פיצויים לעובד
אחד הנושאים השנויים במחלוקת והמעוררים חילוקי דעות, זהו הנושא של פיצויים. על פי חוק זכויות של עובד, זכאי כל עובד שפוטר לקבל פיצויי פיטורין. למה בעצם ישנו החוק הזה? כל הנושא של פיצויי הפיטורין נועד למעשה על מנת שידו של המעסיק לא תהיה קלה מידי על הדק הפיטורין. היות וכל מעסיק יודע כי כל פיטורין עשוי לעלות לו ביוקר, הרי שהוא לא ימהר לבצע הליך כזה וימצה את כל האפשרויות לפני כן. רק אם יכלו כל הקיצין, הוא יפנה לאופציה האחרונה (והיקרה!) של פיטורין. הפיצויים טובים כמובן גם לעובד אשר נהנה מהאפשרות לחפש מקום עבודה חילופי כאשר הוא אינו לחוץ מבחינה כלכלית. יש לו את ההכנסה הקבועה למשך תקופת הפיצויים המאפשר לו את מרחב הנשימה.

בכל מקרה של פיטורין, מומלץ לפנות אל עורך דין ולבקש ייעוץ וליווי בתהליכי פיטורים, על מנת שניתן יהיה למצות את כל הזכויות האפשרויות וליהנות מפיצויים מקסימליים.

ישנן עוד תחומים רבים אשר דורשים מעורבות של עו"ד בעניין מיצוי זכויות של עובד כמו הנושא של חבויות פנסיוניות, אפליות במקום העבודה ועוד.

 
 
בעניין זכויות של עובד, ייעוץ למעסיקים
חבויות פנסיוניות, ייעוץ וליווי בתהליכי פיטורים ועוד, פנו אל משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות ותקבלו את המענה המושלם.

 
 
כתובת:
אבן גבירול 68, תל אביב
טלפון:
072-33-80-527
 


קדם-שלו ירושלמי ושות'
משרד עורכי דין


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת - צרו קשר:

קדם-שלו ירושלמי ושות' - משרד עורכי דין

אבן גבירול 68, תל אביב  |  072-33-80-527