ייצוג בבית דין לעבודה

נושאים נוספים:

בתי הדין לעבודה הוקמו כבר בשנת 1966 כאשר מטרתם היא להכריע בשאלות העומדות על הפרק בכל מה שקשור לענייני עבודה. בתי הדין לעבודה מרכזים את כל הדיונים וההכרעות בשאלות העולות במשפט העבודה. כמו ביטחון סוציאלי, יחסי עבודה, הסכמים קיבוציים, זכויות עובדים ומעסיקים ועוד, כפי שנמנה בהמשך. ייצוג בבית דין לעבודה על ידי עורך דין לענייני עבודה מסייע לכל אחד מהצדדים למצות את זכויותיו וליהנות ממה שמגיע לו על פי חוק.

ישנם כמה וכמה תחומים אשר בהם עוסקים בתי הדין לעבודה אך עיקרם הוא בחמישה נושאים.
  • סכסוכים בין המעביד לעובד בנושא של מימוש זכויות.
  • ביטוח סוציאלי – תביעות אשר מוגשות בגין הביטוח הלאומי חוק הבריאות הממלכתי וקופות גמל או פנסיה.
  • הפעלה ומימוש של משפטי עבודה ארגוניים, הסכמים קיבוציים, סכסוכים בין ארגוני עובדים ומעבידים וכדומה.
  • משפט מנהלי – בנושא של העסקת עובדים על ידי קבלני כוח אדם או לשכות עבודה פרטיות.
  • הליכים פליליים – דיון בכל העבירות הקשורות לבטיחות בעבודה, חופשה שנתית, חוק שעות עבודה ומנוחה, חוק שוויון הזדמנויות בעבודה ועוד.

מי מייצג את העובד בבית הדין לעבודה?
לרוב יתבצע ייצוג בבית דין לעבודה באמצעות עורך דין מטעמו של העובד, כמו גם במקרה ההפוך, כאשר מדובר במעסיק הניגש אל בית הדין לעבודה וזקוק לשירות של ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה. גם הוא יוכל להסתייע בליווי המקצועי של עורך דין לענייני עבודה המציע- ייצוג מעבידים. אמנם ניתן גם להגיע לבד ללא עורך דין וכל אדם יכול למעשה לייצג את עצמו בבית הדין לעבודה אך דבר זה אינו מומלץ.

משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות – הכתובת לכל מה שקשור לענייני עבודה
כאשר מדובר בענייני עבודה ובמיוחד כשהדבר כבר הגיע עד לבית הדין לעבודה והעובד מחפש ייצוג בבית דין לעבודה, עליו לפנות אל המומחים בתחום דיני העבודה. מדובר בתחום הדורש ידע, ניסיון ומקצועיות.


 
 
משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות, מציע ייצוג בבית דין לעבודה, ייצוג במשרד הכלכלה, ייצוג מעבידים, ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה וכל מה שלמעשה קשור לענייני עבודה.
 
 
כתובת:
אבן גבירול 68, תל אביב
טלפון:
072-33-80-527
 


קדם-שלו ירושלמי ושות'
משרד עורכי דין


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת - צרו קשר:

קדם-שלו ירושלמי ושות' - משרד עורכי דין

אבן גבירול 68, תל אביב  |  072-33-80-527