ייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה

נושאים נוספים:

בתי הדין לעבודה מרכזים תחת סמכותם את כל מה שקשור לסכסוכי עבודה. זה כולל גם סכסוכים בין עובד למעביד ברמה הפרטנית כמו בנושא של תשלום ומתן זכויות סוציאליות אך גם לסכסוכי עבודה קיבוציים גדולים אשר מבוססים על הסכמי עבודה קיבוציים. כל אחד מהצדדים שמגיע להתדיין בבית הדין לעבודה, עושה זאת על פי רוב בעזרת עורך דין מטעמו. משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות' מציע  גם ייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה.

בתי הדין לעבודה נועדו לתת מענה לכלל העובדים כמו גם למעסיקיהם על מנת שכל החוקים יהיו מוסדרים. כמו בכל מדינה תוקנת, גם ישראל דואגת לכך כי הן העובדים והן המעסיקים ייהנו מכל הזכויות המגיעות להם על פי חוק וכמובן שהם גם ימלאו אחר חובותיהם. משום מה נדמה תמיד כי העובד הוא החוליה החלשה במערכת המורכבת מעובד מול מעביד. אך האמת היא שהדבר אינו כך. ישנם מעסיקים רבים אשר מוצאים את עצמם מנוצלים על ידי עובדיהם כאשר אלו מנסים לסחוט מהם זכויות והטבות שונות אשר לא תמיד הן אכן מגיעות להם בפועל. בתי הדין לעבודה מסייעים גם למעסיקים ומציעים את השירות של ייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה.

ייצוג מעסיקים בשימועים
גם כאשר מדובר בשימוע לפני פיטורין, יש מקום לליווי מקצועי של עורך דין אשר ייצג את המעסיק ויסייע לו למצות ולקבל את כל מה שלמעשה מגיע לו. לעיתים נדמה כי חבל לבזבז משאבים כספיים עבור ליווי של עורך דין לשימוע. אך המציאות הוכיחה כי שימוע אשר נערך עם ייצוג של עורך דין הינו אפקטיבי יותר ומוביל לתוצאות טובות יותר לשני הצדדים. הן כשמדובר מצד העובד שפונה עם עו"ד ייצוג עובדים בבית דין לעבודה והן מצד המעביד שנעזר בליווי של עו"ד ייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה.
 

משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות מציע ייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה, ייצוג מעסיקים במשרד הכלכלה, ייצוג מעסיקים בשימועים וכמובן גם ייצוג עובדים בבית דין לעבודה.
משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות  - הכתובת לעובד וגם למעביד.

 
 
כתובת:
אבן גבירול 68, תל אביב
טלפון:
072-33-80-527
 


קדם-שלו ירושלמי ושות'
משרד עורכי דין


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת - צרו קשר:

קדם-שלו ירושלמי ושות' - משרד עורכי דין

אבן גבירול 68, תל אביב  |  072-33-80-527