משרד עו"ד דיני עבודה

נושאים נוספים:

בתי הדין לעבודה מציעים את המענה בכל מה שקשור לסכסוכי עבודה מכל הרמות. גם בנושאים של פיצויים וקבלת זכויות סוציאליות וגם בנושאים מורכבים יותר כמו הסכמים קיבוציים. אל בית הדין לעבודה ניתן לפנות באופן עצמאי אך תמיד יהיה טוב יותר לעשות זאת בעזרת ליווי מטעם משרד עו"ד דיני עבודה.

תחומים רבים בדיני העבודה נידונים ומוכרעים בבתי הדין לעבודה. אם אלו בנושאים של זכויות סוציאליות ואם זה בנושא של הסכמי עבודה קיבוציים. מלבד זאת קיימים תחומים רבים נוספים אשר מצויים תחת סמכותם של בתי הדין לעבודה. כמו לדוגמא הנושא של הביטחון הסוציאלי. מדובר בתביעות שונות אשר מוגשות נגד החלטות של המוסד לביטוח לאומי על שלל ענפיו. כמו לדוגמא – כשמדובר בנפגעי עבודה או תשלום קצבאות לנכות כללית, סיעוד וכדומה. (על פי רוב מוגשות התביעות הללו לאחר שהמוסד לביטוח לאומי החליט לדחות את התביעות הללו אך התגלו פגמים בהחלטות אלו בשאלות משפטיות בלבד)

דוגמא נוספת לתחום אשר נמצא תחת הסמכות הבלעדית של בית הדין לעבודה אלו הן תביעות של חברים נגד קופת הגמל שלהם, או להיפך, תביעות של קופות הגמל נגד חבריה.

בכל מקרה אשר בו עולה צורך לפנות אל בית הדין לעבודה, מומלץ מאוד לעשות את הצעד בעזרתו ועם ליוויו של משרד עו"ד דיני עבודה.

המומחים שלכם לדיני עבודה
דיני עבודה אלו הם דינים מורכבים ולעיתים אף סבוכים. לא כל עובד וגם לא כל מעביד יודעים על מה הם אמורים לעמוד, מה הם צריכים לדרוש ומה למעשה לא באמת מגיע להם על פי חוק.

בדיוק לשם כך, מומלץ מאוד להיעזר ולפנות אל משרד עו"ד דיני עבודה.
משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות מציע את הליווי המקצועי לכל ענייני העבודה, כמו עו"ד דיני פנסיה, עו"ד חוזי עבודה, עו"ד ייצוג בבית דין לעבודה ועוד.
 
 
משרד עו"ד דיני עבודה עם צוות עו"ד בכל התחומים. עו"ד דיני פנסיה, עו"ד חוזי עבודה, עו"ד ייצוג בבית דין לעבודה – זה משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות'.
 
 
כתובת:
אבן גבירול 68, תל אביב
טלפון:
072-33-80-527
 


קדם-שלו ירושלמי ושות'
משרד עורכי דין


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת - צרו קשר:

קדם-שלו ירושלמי ושות' - משרד עורכי דין

אבן גבירול 68, תל אביב  |  072-33-80-527