עורך דין ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה

נושאים נוספים:

יחסי הכוחות בין העובד לבין המעביד פועלים לכאורה לטובת המעביד כאשר הוא בעמדת כוח טובה הרבה יותר. מסיבה זו נדמה כי העובד הוא החוליה החלשה במערכת ויש להתחשב רק בו. חשוב לדעת כי בית הדין לעבודה לעולם לא יעניק לעובד זכויות שאינן מגיעות לו אף כאשר הוא החלש.

למרות זאת, מעסיקים רבים בוחרים להיעזר בשירות של עורך דין ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה, זאת על מנת שאכן הזכויות וההטבות אשר להם הם זכאים, יישמרו.

יש הרבה שסבורים כי בתי הדין לעבודה נוטים יותר לטובת העובד. האמת היא שאין לתפיסה אחיזה במציאות. נכון ששופטי בית הדין לעבודה מודעים לכך כי קיימים פערים ביחסי הכוחות בין העובדים למעסיקים, במיוחד כאשר מדובר בעובד בודד המשתייך לארגון עובדים. על כן, פועלים בבתי הדין לעבודה כי אכן ייהנו העובדים ממשפט צדק והם יוכלו ליהנות מהזכויות אשר מגיעות להם על פי דין. אך חשוב לדעת כי בית הדין לעבודה לעולם לא יעניק זכויות שלא מגיעות לעובד.

עורך דין ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה – כי גם למעסיק יש זכויות
קיימים בישראל מנגנונים שונים אשר אמונים על צמצום פערי הכוחות שבין עם העובדים לבין המעסיקים. אלו הם ארגוני העובדים וכך גם צווי ההרחבה וההסכמים הקיבוציים. אך בית הדין לעבודה ממש אינו מתעסק בנושא של אפליה מתקנת לאי מי מהצדדים. נהפוך הוא. תפקידו וחובתו של בית הדין לעבודה הוא לפסוק בהתאם למצב המשפטי הנתון באופן אובייקטיבי לחלוטין.

למרות זאת נעזרים מעסיקים רבים בשירות של עורך דין ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה, על מנת שאכן הם ייהנו מכל מה שהחוק מאפשר להם.

משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות מציע את השירות המושלם לעובדים ולמעסיקים כאשר זה כולל - עורך דין ייצוג עובדים, עו"ד פרישה מעבודה, עורך דין חוזי עבודה  וגם עורך דין ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה.
 

משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות – ליווי מקצועי לעובדים ולמעסיקים בכל הנושאים הקשורים ליחסי עובד-מעביד.
 
 
כתובת:
אבן גבירול 68, תל אביב
טלפון:
072-33-80-527
 


קדם-שלו ירושלמי ושות'
משרד עורכי דין


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת - צרו קשר:

קדם-שלו ירושלמי ושות' - משרד עורכי דין

אבן גבירול 68, תל אביב  |  072-33-80-527