עו"ד ייצוג מעסיקים

נושאים נוספים:

עו"ד ייצוג מעסיקים כדי שגם המעסיק יהיה מוגן בפני החוק
הצורך בשירות של עו"ד ייצוג מעסיקים, אינו נחלתו הבלעדית של המגזר הציבורי העוסק מול צוותים גדולים של עובדים. גם במגזר הפרטי אשר עליו נמנים עסקים, מפעלי תעשייה או חברות שונות והם מעסיקים עובדים, זקוקים לשירות של עו"ד ייצוג מעסיקים, ממש כמו שהם זקוקים לשירותיהם של שאר אנשי המקצוע כמו רואה חשבון, מנהל חשבונות וכדומה.

מה תפקידו של עו"ד ייצוג מעסיקים?
יש כאלה הסבורים כי עורך הדין אמור להיכנס לתמונה רק במצב אשר בו ישנם חילוקי דעות או וויכוחים בנושאים שונים בין העובד למעביד או במקרים אשר בהם הדיון הגיע אל בית הדין לעבודה שאז יהיה צורך בשירות של עו"ד ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה. האמת היא שתפקידו של עורך הדין מתחיל כבר הרבה קודם.

עו"ד ייצוג עובדים מסייע לערוך את הסכמי העבודה, הוא מעניק את הליווי המקצועי ואת הייעוץ השוטף בכל מה שקשור בהתנהלות מול העובדים, מסייע בבדיקות וביקורת שוטפות בשטח וכמובן שהוא גם מייצג את המעסיק כאשר ישנם תביעות מצד העובדים בבית הדין לעבודה.

עו"ד ייצוג מעסיקים מסייע למעסיק להתנהל כחוק
כאשר המעסיק ייעזר בשירותיו של עורך הדין ולא רק בתור עו"ד ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה, הוא ידע להתנהל באופן נכון ומושכל. הוא ידע לנהל את צוות העובדים כחוק ושגרת העבודה תתנהל באופן תקין ומסודר. הדבר יחסוך תביעות עתידיות מצד העובדים כאשר הכול יתנהל באופן שקוף וחוקי לחלוטין.

מלבד זאת ייהנו המעסיקים מכך שהם יהיו פנויים לגמרי לכל מה שבאמת חשוב להם לפיתוח העסק.
עסק שנהנה משירות של עו"ד ייצוג עובדים, הוא עסק שזכויות העובד נשמרות בו כהלכה ועל כן צוות העובדים יהיו שבעי רצון. צוות מרוצה זוהי משוואה בדוקה לתפוקה ופריון בעסק, שגדלים בהתאם.
 

משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות מציע את השירות של עו"ד ייצוג עובדים בבית דין לעבודה ובאופן כללי את כל השירות לצורך ניהול והתנהלות נכונה מול העובדים.

משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות – הכתובת למעסיקים ולעובדים.

 
 
כתובת:
אבן גבירול 68, תל אביב
טלפון:
072-33-80-527
 


קדם-שלו ירושלמי ושות'
משרד עורכי דין


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת - צרו קשר:

קדם-שלו ירושלמי ושות' - משרד עורכי דין

אבן גבירול 68, תל אביב  |  072-33-80-527