עו"ד לדיני עבודה במרכז

נושאים נוספים:

בתקופת העבדות לפני המהפכה התעשייתית במאה ה-19 התעמרו המעבידים בעובדים וכל שוק העבודה התנהל ממש כמו שוק עבדים. היחס אל העובדים היה כמו אל חפצים. לא התייחסו אליהם כאל בני אדם עם רגשות, עם רצונות וכמובן שגם לא היו להם כל זכויות. זכינו אנחנו להיוולד בדור אשר בו זכויות העובדים נשמרות היטב ושורה ארוכה של חוקים מעניקים לנו הגנה. אלו למעשה מסדירים את היחסים בין העובדים למעבידים כמו גם בין המעבידים לבין המדינה ובכל מקרה של ספק או העדר הסכמה, ניתן לפנות אל עו"ד לדיני עבודה במרכז.

ישנם מקרים אשר בהם יהיה צורך להיעזר בשירותיו של עו"ד לדיני עבודה במרכז, על מנת שניתן יהיה ליהנות מכל הזכויות וההטבות המגיעות לעובד על פי חוק. משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות מציע את השירות המקצועי לכל מי שזקוק או מחפש עו"ד לדיני עבודה במרכז או עו"ד לדיני עבודה בת"א.

עו"ד לדיני עבודה במרכז – במה הוא עוסק?
למעשה דיני העבודה מכילים חוקים רבים אשר אלו כוללים סעיפים רבים ושונים. אם זה בנושא של פיצויי פיטורין אשר מורכב מהרבה חוקים, מפרטים וסעיפים שונים, אם זה הנושא של חוק שעות עבודה ומנוחה, חוק חופשה שנתית, חוק הסכמים קיבוציים ועוד שורה ארוכה של חוקים אשר האדם מן השורה לא תמיד יהיה בקי בהם.

כאשר מתגלעת מחלוקת בין העובד למעביד או במקרה אשר בו העובד רוצה לבדוק מה באמת מגיע לו על פי חוק, הוא צריך לפנות אל עו"ד לדיני עבודה בת"א על מנת שהוא יבדוק עבורו את הנושא בהתאם לפרטים האישיים שלו, ועל פי חוזה ההעסקה שנחתם עמו, כדי לוודא מה באמת מגיע לו על פי חוק ואת מה הוא יכול לתבוע.
 

מחפשים עו"ד לדיני עבודה בתל אביב? משרד עורכי דין שירית קדם שלו ירושלמי ושות מציע את המטריה החוקית המושלמת לעובד ולמעסיק. עו"ד לעינייני עבודה שייצג הן את העובד והן את המעסיק ויספק את המענה המושלם לכל אחד ובכל צורך.
 
 
כתובת:
אבן גבירול 68, תל אביב
טלפון:
072-33-80-527
 


קדם-שלו ירושלמי ושות'
משרד עורכי דין


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת - צרו קשר:

קדם-שלו ירושלמי ושות' - משרד עורכי דין

אבן גבירול 68, תל אביב  |  072-33-80-527